Profesjonalna rehabilitacja

profesjonalna rehabilitacjaCoraz częściej w wyniku różnego rodzaju wypadków lub też nieprawidłowego trybu życia, niezbędna okazuje się nam określona rehabilitacja. Przykładem tego może być rehabilitacja kręgosłupa, która wymaga sporo od nas pracy oraz cierpliwości. Kręgosłup to niezwykle ważna część naszego ciała, jaka jest wrażliwa na urazy oraz wady postawy. Dlatego coraz więcej z nas ma z nim problemy i w takim wypadku rehabilitacja okazuje się konieczna. Jeżeli mieszkasz w Krakowie i potrzebna jest Tobie taka rehabilitacja, to już teraz zobacz ofertę przygotowaną przez Krakowskie Centrum Rehabilitacji.

Ośrodek ten z powodzeniem działa w Krakowie od 2009 roku. Posiada on u siebie wykwalifikowaną kadrę, jaka pomaga pacjentom w rehabilitacji wielu przypadłości. Obok wykwalifikowanej i doświadczonej kadry ośrodek ten dysponuje bogatym zapleczem rehabilitacyjnym. Specjalizuje się między innymi w masażu leczniczym i rehabilitacji w wodzie. Oferowana pacjentom rehabilitacja kręgosłupa może się odbywać na zasadzie połączenia różnych technik masażu oraz ćwiczeń w wodzie. Zobacz już teraz pełną ofertę centrum rehabilitacji.

Polecamy:

Masaż klasyczny

Oddaj się w ręce naszych doskonale przeszkolonych masażystów, a doświadczysz głębokiego relaksu i ulgi w bólu...

czytaj więcej

Rehabilitacja w Krakowie

Jesteśmy bardzo dużym centrum rehabilitacji ruchowej w Krakowie. Do dolegliwości każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze stwarzamy sympatyczną atmosferę do ćwiczeń.

czytaj więcej

Rehabilitacja w wodzie

Świadczymy usługę również rehabilitacji w wodzie, która umożliwia znaczne odciążenie stawów i przyśpiesza rehabilitację. W tym celu oferujemy własny basen z wodą ozonowaną.

czytaj więcej